Koncepcja toalet w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie Koncepcja jest nawiązaniem do istniejących wnętrz teatru. Postanowiliśmy odwrócić role i tym razem to my przenieśliśmy teatr w magiczne miejsce.
Wykorzystane materiały i podział tekstur W częściach wspólnych wykorzystaliśmy gres Monolith Regal Stone w macie i połysku. Podział tekstur wyznacza linię na wszystkich ścianach. Dolna część w macie jest kontynuacją wykończenia posadzki. Górna część w połysku odbija sufit i światło.
Sufit Wykończenie sufitu imituje falującą wodę i rozprasza światło. Zestawienie dwóch tekstur tego samego dekoru tworzy motyw przewodni koncepcji: łuki podkreślone kinkietami.
Damska toaleta Toaleta wita toaletką, oddzieloną przepierzeniem. Lustro jest podświetlone, zapewniając doświetlenie twarzy. Umywalki są wolnostojące, wykonane z czarnego marmuru. Za umywalkami są lustra: dolna część jest piaskowana, a całość jest podświetlona. Zastosowaliśmy także wałek do oparcia.
Męska toaleta W obu toaletach umywalki są z czarnego marmuru, ale kolorystyka baterii jest różna i jest obecna na pozostałych wykończeniach: szczotkowane złoto i antracyt. W korytarzu w męskiej toalecie użyliśmy Harmonic White połysk, dodając ambientowe oświetlenie przy posadzce i suficie. Dalej są pisuary na tle mozaiki Drops Stone Grey.
Wykończenie Pomieszczenia toalet są wyłożone Harmonic White połysk. W dolnej części są cienkie pasy płyt, które klawiszują się względem siebie.
Toalety dla osób niepełnosprawnych W toaletach dla osób niepełnosprawnych zastosowaliśmy dedykowane produkty, dzięki którym przestrzeń nie jest stygmatyzowana.